+48 692 989 190

Koszyk0

PLCZSK

Patrząc na TRUGLO Archer's Choice Range Rover Pro
SKU: 5514
Be the first to write review
6396 Kč

Patrząc na TRUGLO Archer's Choice Range Rover Pro TRUGLO Range Rover Pro wygląda imponująco dzięki swojej technologii i wydajności. Wykonany jest z lekkiego i wytrzymałego aluminium i ma niezwykle precyzyjne dostrojenie, dzięki czemu każdy strzelec nie przegapi celu nawet w trudnych warunkach. Aby zapewnić optymalną obserwację celu, na środku teleskopu znajduje się przezroczysty dysk z zaznaczonym okręgiem celu (Ø 1/2 cala) i oświetlonym punktem celu. Zielone światło LED można ustawić na 11 poziomach jasności, dzięki czemu nadaje się do prawie wszystkich warunków oświetleniowych. Niezaprzeczalną zaletą tej technologii jest to, że w polu widzenia nie ma „szpilki”, która by ją „ograniczyła”. Aby ułatwić osobiste dostosowanie, które można łatwo wykonać i naprawić bez użycia narzędzi, Range Rover Pro ma grawerowane laserowo skale do regulacji bocznej i wysokości oraz 40 różnie drukowanych samoprzylepnych podziałek do różnych ustawień odległości. Ale to nie wszystko, co sprawia, że ​​Range Rover Pro jest tak wyjątkowy, ponieważ szczególnie ustawienie odległości zawsze było trudne do dostosowania w terenie. Jednak nie w przypadku Range Rovera Pro, ponieważ szerokość można tutaj regulować bezstopniowo za pomocą pokrętła regulacyjnego, ponownie bez żadnych narzędzi. Po prostu użyj jednej z ponad 40 samoprzylepnych skal odpowiednich dla strzelców lub stwórz własną, a zawsze będziesz mieć szybko gotowe ustawienia osobiste. Uchwyt na kołczan i bateria są już zawarte w dostawie. Osłona wizjera 1,87 cala (wewnętrzna Ø) ma poziomicę i może być wyposażona w soczewkę (brak w zestawie). Wizjer można przebudować i dlatego jest odpowiedni zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych.

Patrząc na TRUGLO Archer's Choice Range Rover Pro

TRUGLO Range Rover Pro wygląda imponująco dzięki swojej technologii i wydajności. Wykonany jest z lekkiego i wytrzymałego aluminium i ma niezwykle precyzyjne dostrojenie, dzięki czemu każdy strzelec nie przegapi celu nawet w trudnych warunkach. Aby zapewnić optymalną obserwację celu, na środku teleskopu znajduje się przezroczysty dysk z zaznaczonym okręgiem celu (Ø 1/2 cala) i oświetlonym punktem celu. Zielone światło LED można ustawić na 11 poziomach jasności, dzięki czemu nadaje się do prawie wszystkich warunków oświetleniowych. Niezaprzeczalną zaletą tej technologii jest to, że w polu widzenia nie ma „szpilki”, która by ją „ograniczyła”.
Aby ułatwić osobiste dostosowanie, które można łatwo wykonać i naprawić bez użycia narzędzi, Range Rover Pro ma grawerowane laserowo skale do regulacji bocznej i wysokości oraz 40 różnie drukowanych samoprzylepnych podziałek do różnych ustawień odległości. Ale to nie wszystko, co sprawia, że ​​Range Rover Pro jest tak wyjątkowy, ponieważ szczególnie ustawienie odległości zawsze było trudne do dostosowania w terenie. Jednak nie w przypadku Range Rovera Pro, ponieważ szerokość można tutaj regulować bezstopniowo za pomocą pokrętła regulacyjnego, ponownie bez żadnych narzędzi. Po prostu użyj jednej z ponad 40 samoprzylepnych skal odpowiednich dla strzelców lub stwórz własną, a zawsze będziesz mieć szybko gotowe ustawienia osobiste.
Uchwyt na kołczan i bateria są już zawarte w dostawie. Osłona wizjera 1,87 cala (wewnętrzna Ø) ma poziomicę i może być wyposażona w soczewkę (brak w zestawie).
Wizjer można przebudować i dlatego jest odpowiedni zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych.

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.